Strefa Wietnamska na Centralnych Targach Spożywczych

Z przyjemnością zawiadamiamy, że ze względu na duże zainteresowanie firm spożywczych z Wietnamu, w przestrzeni targowej wydzieliliśmy specjalną strefę wietnamskich producentów. Podczas targów będzie można nawiązać współpracę z dystrybutorami zagranicznych produktów, którzy działają na rynku wietnamskim, jak i eksporterami azjatyckich produktów, którzy chcieliby wejść na polski rynek. Pomocni przy nawiązywaniu relacji biznesowych będą koordynatorzy strefy Matchmakingu, a także reprezentanci Ambasady Wietnamu, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące wymiany handlowej między Polską, a Wietnamem.

Nie zabraknie także ciekawych wykładów i prelekcji na temat umowy o wolnym handlu UE i Wietnamu, wchodzącej w życie na przełomie 2017 i 2018 roku. Przedstawiciele firmy Tan Viet, na podstawie swoich doświadczeń i odniesionych sukcesów, opowiedzą o swojej strategii sprzedażowej, a także początkach działalności opartej na imporcie produktów orientalnych.

Jeżeli planujesz rozszerzyć swoją działalność o produkty z dalekiej Azji lub upatrujesz szansy rozwoju swojego przedsiębiorstwa w ekspansji na rynek wietnamski, to nie może zabraknąć Cię na Centralnych Targach Spożywczych.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Małgorzata Gąsienica – Samek
m.gasienica-samek@warsawexpo.eu
+48 513 029 796